top of page


KILKA SŁÓW O MNIE
Cześć!
Nazywam się Konrad Witowski i jestem 19 - letnim fotografem oraz studentem fizjoterapii, którego historia z fotografią zaczęła się dość niespodziewanie i niepozornie. Podczas wyjazdu do Szwecji kilka lat temu kuzynka pozwoliła mi popstrykać zdjęcia swoim aparatem. Tak wszystko się zaczęło...
Uwielbiam wykonywać portrety, ale od dawna marzyłem i planowałem realizację zaistnienia w fotografii koncertowej. Po kilku miesiącach przygotowań mogę śmiało i z ogromną dumą powiedzieć, że się udało. Zamierzam w dalszym ciągu iść przed siebie, ciągle się uczyć i pokazać, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Zachęcam Was do towarzyszenia mi w tej przygodzie i oglądania świata przez moją soczewkę.
bottom of page